Kādu laiku priecīgu prātu sadarbojos ar Lindex, tas man kļuvis dikti mīļš, jo novērtēju augsto kvalitāti – apģērbs ir bērniem ērts, draudzīgs, funkcionāls un tiek izgatavots no dabīgas kokvilnas vai otrreiz pārstrādātiem
materiāliem, un tādēļ tie ir GOTS sertificēti.

Tākā vienmēr esmu zinājusi, ka man būs vairāki bērniņi, izvēloties bērnu apģērbu, pievēršu lielu uzmanību tam, lai tie būtu neitrālos toņos un kalpotu ilgi, tāpēc ļoti priecājos, ka Lindex piedāvā jaunu, ilgtspējīgu, kvalitatīvu un bērnu ikdienai pielāgotu apģērbu.

“Sortimentā ir iekļauts viss svarīgākais: apģērbi ir mīksti, ilgi kalpo, un to apdruka ir interesanta. Visi apģērbi ir kvalitatīvi, papildināti ar praktiskiem risinājumiem, piemēram,
iespēju mainīt izmēru, lai viens apģērbs derētu ilgāku laiku. Bērnam augot, apģērba izmēru varat
pielāgot, ” stāsta Katarina Falka (Katarina Falk) no bērnu apģērbu nodaļas.

 

Lindex piedāvā divas jaunas kolekcijas — Soft Nature un The
Colour Pops

 

Soft Nature kolekciju radot smelta iedvesma dabā, tāpēc ar roku zīmētas apdrukas klusinātos toņos, daudz redzami meža un dzīvnieku zīmējumi.

The Colour Pops ir
krāsaina kolekcija ar rotaļīgiem un spilgtiem elementiem.

Papildus abām jaunajām kolekcijām būs arī jauni izmēru diapazoni. Bērnu apģērbu kolekcija (izmēri
44—86) ir pieejama visos veikalos, kur ir bērnu apģērbu nodaļa. Izmēri 44–104 ir pieejami tiešsaistes veikalā lindex.com. Jaunā kolekcija ir pieejama tiešsaistes veikalā un veikalos no šīs nedēļas.